سلنا گومز که دارای یکی از پیج های پرطرفدار در اینستاگرام است و بالای ۱۵۵ میلیون فالوور دارد و اصلا عین خیالش هم نیست و هر روزه با استایل ها مختلف از خود، فیلم، عکس و استوری می گذارد و در اینستاگرام منتشر می کند.

استایل جین

Selena Gomez in jeans 04 سلنا گومز چه تیپ و استایلی دوست دارد | تیپ لاکچری

گاهی اوقات دیدیم که سلناگومز جین یا همان شلوار های جین می پوشد و میشه گفت که این تیپ و ظاهر رو می پسند و در موقعیت ها و شرایط خاص آن را بر تن می کند. خلاصه که انواع و اقسام لباس های جین رو داره و متقعد است که به او یک استایل متفاوتی می دهد و میگه که منو از بقیه ستارگان متفاوت تر و بهتر جلوه می دهد. از مورد علاقه ترین جین های او، سارافون های جین او هست.

پیراهن

3073242F00000578 3411385 image m 64 1453445040196 سلنا گومز چه تیپ و استایلی دوست دارد | تیپ لاکچری

سلنا گومز خیلی اعتقادی به لباس های طرح دار نداره و بیشتر دوست دارد که لباس های او ساده و میدی باشد. البته حالا زیر میزی و یواشکی دیده شده بعضی از پیراهن هاش و پارچه هایی که داره طرح های گل من گلی هم درش وجود دارد. پس اگر می خواهید یک اثر با ایده های خاص ایجاد کنید و جلو بقیه خوش تیپ و لاکچری باشید، پیشنهاد سلناگومز این است که لباس ها و پیراهن های ساده بپوشید.

کفش

rs 634x1024 170417085624 634.Selena Gomez Coachella White Sneakers.jl .041717 سلنا گومز چه تیپ و استایلی دوست دارد | تیپ لاکچری

سلناگومز بخاطر ست های که برند پوما برایش می سازد که حالا می تواند جنبه تبلیغاتی هم داشته باشد بیشتر کفش های سفید با لژ های سفید می پوشد و با پیراهن و شلوار های خود ست می کند. در یکی از عجیب ترین روز ها در یکی از برنامه ها بود که یک کفش پوشیده بود و توجه بسیاری از خبرنگاران را به خودش جلب کرده بود. این کفش ها به گونه ای بودند که پاشنه های آن به صورت کروی بودند. در کل اگه بخواین بدونید که سلنا گومز چه کفشی را دوست دارد، کفش های سفید مورد علاقه او هستند.

همچنین بخوانید، چطور مثل رونالدو خوش پوش و جنتلمن باشیم؟

کیف

1200x1200 w no logo سلنا گومز چه تیپ و استایلی دوست دارد | تیپ لاکچری

کیف های کوچولو و نازی که بیشتر از برند های Louis Vuitton و  Coach، سلنا گومز تهیه می کند که اغلب به صورت مستطیلی و ذوزنقه ای هستند که در طرح ها و رنگ های مختلفی بسته به جایی که می رود، با خود حمل می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *